ZAMÓWIENIA I CENY
CALL NOW! 800-225-9669 ext 495
Opinie ekspertów

Opinie ekspertów

"W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w kwestii doświadczenia naszego zespołu jak i sprzętu, który pomaga nam w skutecznej rehabilitacji naszych pacjentów. Priorytetem jest dobro pacjenta i możliwość bezpiecznej, szybkiej i przede wszystkim skutecznej ich rehabilitacji. Maszynę Skier's Edge stosujemy w naszym gabinecie od pewnego czasu. Jest to doskonałe urządzenie wspomagające rehabilitację urazów dolnej części ciała (stawów, kolan, bioder). Maszyna posiada dużą ilość możliwych zastosowań, a zakres ćwiczeń zależy w dużej mierze od inwencji i pomysłu terapeuty. Dzięki temu mamy u siebie urządzenie w dużej mierze ułatwiające naszą pracę i wspomagające leczenie urazów naszych pacjentów."

mgr Artur Pawłowski
Profesjonalny Gabinet Rehabilitacji Ortopedycznej - Rehaorthopedica Kraków
Reinhard Ronacher

"Nasi zawodnicy robią 1000 skrętów na maksymalnym oporze w najlepszym czasie na świecie. ...Według mnie maszyny są perfekcyjne i nie mam pojecia jak można je jeszcze ulepszyć. W następnym sezonie będziemy jeszcze więcej trenować na sprzęcie Skier's Edge by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki niż w obecnym sezonie 2005/2006."

Reinhard Ronacher
Główny fizjolog austriackiego zespołu WC Ski Team
Guenther Birgmann
Toni Giger - Trener & Guenther Birgmann - asystent trenera,
Austria Ski Team

"Jestem święcie przekonany co do tego, że Skier's Edge World Cup Plyometric Power to unikalne i cenne narzedzie treningowe. Programy treningowe wszystkich naszych sportowców zawierają ćwiczenia na maszynach Skier's Edge."

Guenther Birgmann
Asystent Trenera, Austria Ski Team
Mag. Herbert Mandl

"...to unikalne i mocne narzędzie w naszym programie treningowym."

Mag. Herbert Mandl
Trener Austriackiej Drużny Narodowej kobiet.
Nicole Hosp

"Jestem bardzo zadowolona z nowej maszyny! Działa świetnie. To doskonały trening dla mnie i jestem pewna, że jest powodem tak udanego dla mnie sezonu. Dziękuję bardzo."

Nicole Hosp
Triumfatorka PŚ w sezonie 06/07, medalistka MŚ, członkini Austriackiej Drużny narodowej.
Stephan Eberharter

"To BMW wsród technicznych maszyn treningowych do budowania kondycji."

Stephan Eberharter
4-krotny Medalista Olimpijski, zwycięzca zawodó PŚ, 2-krotny Mistrz Świata, człnek Austriackiej Drużny Narodowej
.
Erik Schlopy

"Kocham moje Plyo Power!"

Erik Schlopy
3-krotny olimpijczyk, 6-krotny Mistrz Stanó Zjednoczonych, Brązowy medalista MŚ w GS , Drużna Narodowa Stanów Zjednoczonych
Per Lundstam

"Zawodnicy U.S. Ski Team używają maszyny Skier's Edge World Cup Plyometric Power przez cały rok jako część race programu. Nauczyliśmy się, że sportowcy są w stanie rozwijać swój system anaerobowy w sposób postępowy kiedy używają tego urządzenia. Wysoka moc jaką sportowcy są w stanie wytworzyć na maszynie Skier's Edge World Cup Plyometric Power rozwija system anaerobwoy bardzo efektywnie. Ogólnie rzecz biorąc, postrzegamy Skier's Edge jako wspaniałe narzędzie przygotowujące naszych sportowców na mocny ładunek nieodzowny przy zawodach."

Per Lundstam
U.S. Ski Team Wydział Nauk Sportowych
Thomas Grandi

"Mocno wierzę, że Skier's Edge jest pomocny w moim sukcesie. Maszyna Skier's Edge jest najlepszą techniczną symulacją narciarską z możliwych."

Thomas Grandi
W pierwszej 10 PŚ 2004 w slalomie, 19 występów na PŚ w 2004, Kanadyjska drużyna narodowa
Allison Forsyth

"To wspaniałe gdy jako zawodnik mogę mieć tak mocne narzędzie treningowe, które tak dobrze symuluje mój sport."

Allison Forsyth
Brązowa medalistka w Slalomie Giancie w 2003 na MŚ w St. Moritz, 4-krotna medalistka zawodów PŚ , 8-krotna mistrzyni Kanady
Andy Roddick

"Skier's Edge jest doskonalym narzedziem treningowym, które pomoglo mi poprawic szybkosc moich ruchów bocznych na korcie. Pomoglo mi równiez w rehabilitacji skreconej kostki, oraz w zapobieganiu dalszym urazom i poprawie mojej stabilnosci podczas gry. Skiers' Edge pomógl mi równiez w zwiekszeniu koordynacji, równowagi, zrecznosci oraz sily nóg. Skier's Edge jest bardzo wymagajacym urzadzeniem treningowym. Ruchy boczne ograniczane oporem maszyny pozwolily na zbudowanie sily, której potrzebuje by poprawic gre."

Andy Roddick
Jeden z najlepszych tenisistów na swiecie
Didier Cuche

"Trening ze Skier's Edge jest nie tylko przyjemny, jest także bardzo skuteczny. Maszyny Skier's Edge pomogły mi we wszystkich dyscyplinach. Teraz w zjeździe i supergigancie jestem w pierwszej 5 na świecie."

Didier Cuche
Trzeci w klasyfikacji generalnej PŚ, Medalista olimpijski, 5-krotny zwycięzca zawodó PŚ, Szwajcarska Drużyna narodowa
Michael von Grünigen

"Przez ponad 10 lat trenowałem na maszynach Skier's Edge. Skier's Edge to dla mnie klucz do sukcesu. Wynik: 20 zwycięstw w Pucharze Świata, 2 tytuły Mistrza Świata, i Olimpijski Medal. "

Michael von Grünigen
Mistrz Świata w Slalomie Gigancie, Jeden z najlepszych narciarzy na świecie, były członek Drużyny narodowej Szwajcarii
Sonja Nef

"Nieustannie trenuję na Skier's Edge w lecie i w sezonie. Przyjemny trening na Skier's Edge przyniósł mi wiele korzyści i pomógł mi zdobyć tytuł Mistrzyni Świata w Slalomie Gigancie, w St. Anton, Austria, tak jak i 14 zwycięstw w zawodach PŚ i Olimpijski medal."

Sonja Nef
Mistrzyni Świata w Slalomie Gigancie, Złota medalistka olimpijska w 2002 roku w Slalomie Gigancie, Szwajcarska Drużyna narodowa
Wolfgang Meier

"...nasza długoletnia współpraca z firmą Skier's Edge była bardzo produktywna. Dzięki Skier's Edge, nasi sportowcy mają zaawansowaną trchnicznie i wymagającą interwałową procedurę treningową. Ruchy na Skier's Edge są takie same jak w prawdziwym narciarstwie (pozycja, niezależna praca nóg, canting) co jest ważne dla treningu i budowy siły w nogach. Dodatkowo, pracujemy nad równowagą i ćwiczeniem koordynacji. Nie możemy sobie wyobrazić lepszej maszyny treningowej do tych celów."

Wolfgang Meier
Trener, Niemieckiej Drużyny Narodowej
Gilles Brenier

"Najlepszy techniczno kondycyjny dodatek do naszych treningów od lat."

Gilles Brenier
Trener mężczyzn, Francuskiej Drużyny Narodowej
Tone Vogrinec

"Cała drużyna jest zachwycona treningiem na maszynach Skier's Edge. Skier's Edge pomaga nam ograniczać kontuzje, wygrywać więcej zawodów PŚ i zdobywać więcej medali. Kontynuujemy nasz sukces z maszynami Skier's Edge."

Tone Vogrinec
Szef, Słoweńskiej Drużyny Alpejskiej
Mike Wiegele

"Trening na maszynie World Cup Plyometric Power to pierwsza rzecz jaką robię rano aby się nastroić do całodniowej jazdy. To symuluje jazdę w puchu i pomaga mi wykonać dobrze pierwszy skręt dnia, każdy następny jest już na właściwym miejscu."

Mike Wiegele
Mike Wiegele Helicopter Skiing, Pionier jazdy w głębokim puchu
John Crews

"Seria Big Mountain jest jak do tej pory najbardziej ekscytująca. Umożliwia płynne, rytmiczne ruchy które kochamy, z odpowiednio dużym poziomem ruchu i siły do wysokogórskiego narciarstwa."

John Crews
Skiing Magazine's Instruktor opisowy, Sun Valley, ID
Poprzednia Strona
Do Góry
Home | O Nas | Produkty | Rekomendacje | Linki | Wydarzenia | Kontakt | Ski Links | Polityka Prywatności | Mapa Strony